آدرس

تهران، خیابان بهشتی، خیابان وزرا، خیابان سوم، پلاک 19، واحد 1

اطلاعات تماس :

info [at] CivilAds [dot] ir

تلفن: 88715048

وبسایت: شبکه تبلیغات صنعت ساختمان

سایت های پیشنهاددهنده دامنه

خانه/مقالات/دیجیتال مارکتینگ/سایت های پیشنهاددهنده دامنه

سایت های پیشنهاددهنده دامنه

سایتهای متعددی وجود دارد که به شما برای ساخت دامنه های جدید و یافتن دامنه های مطلوب کمک می کند.

درادامه ابزارهای بسیار کارآمد برای انتخاب دامنه خوب از هر نظر را معرفی می کنیم.

اگر بعد از تمام آموزش های گفته شده و خرد جمعی(طوفان فکری) نتوانستید دامنه خود را پیدا کنید می توانید از راه های میانبر زیر استفاده نمایید:
۱-استفاده از دامنه های تازه آزاد شده در سایت nic.ir
این سایت، مرجع اصلی و سراسری دامنه ها آی آر می باشد. در منوی اصلی آن می توانید بخشی را مشاهده کنید که دامنه هایی که اخیراً آزاد شده اند لیست شده است.
گرچه معمولاً دامنه خوبی از این لیست یافت نمی شود اما نگاه کردن آن خالی از لطف نیست و ممکن است شانس با شما یار باشد!

۲-خرید دامنه
می توانید از احتکار کنندگان دامنه، دامنه های محبوب خود را خریداری کنید. برخی سایتهای ایرانی نظیر سایت rond.ir و domainsara.ir نیز برای خرید و فروش دامنه فعالیت می کنند.
اما اگر دامنه دات کام مورد نظر شما در خارج از ایران ثبت شده و سایتی هم روی آن فعال نیست می توانید با استفاده از اطلاعات ایمیل و یا شماره تلفن، با مالک آن تماس گرفته و مذاکرات خرید را انجام دهید.

۳-روش رایگان اما وقت گیر
سایتهای بسیار زیادی هستند که به طور رایگان با مکانیزمهای مختلف، به شما دامنه پیشنهاد می دهند. این سایتها کلماتی تصادفی و بی معنی می سازند و یا چند کلمه مورد نظر شما را با هم ترکیب می کنند. در زیر تعدادی از این سایتها به عنوان نمونه ارائه شده است:
۱.Domai.r
با وارد کردن نام مورد نظر خود در این سایت می توانید پیشنهادات خوبی از دامنه دریافت کنید. این سایت علاوه بر معرفی دامنه، دامنه های آزاد و غیر آزاد را نیز مشخص می کند.

LeanDomainSearch.com. ۲
Lean Domain Search سایتی است که شما به وسیله ی آن می توانید خاص ترین اسامی را به وسیله ی پیشوند و پسوند های مناسب تولید نمایید. این ابزار نیز وضعیت دامنه را از لحاظ ثبت برای شما مشخص می کند.

BustAName.com
BustAName ابزاری است که با ترکیب کردن کلمات مورد نظر شما بهترین دامنه را به شما پیشنهاد می دهد. این دامنه همچنین گزینه هایی دارد که شما با انتخاب آنها می توانید شرایط متفاوتی را برای دامنه ی خود در نظر بگیرید.

BustAName

۴.Name Station – ایستگاه اسامی

این سایت امکان بررسی انواع اسم ها و کلمات را به شما می دهد. شاید این جمله در نگاه اول مفهومی نداشته باشد اما با وارد کردن کلمه ی مورد نظر خود در Name Station می بینید که این سایت به سرعت مجموعه ای از واژه های مترادف و کلمات کلیدی مرتبط را به شما پیشنهاد می کند. همچنین شما می توانید معنی کلمات را مورد نظر خود را در آن بیابید و به این ترتیب بهترین کلمه را برای معرفی کار خود انتخاب کنید. این سایت نیز همانند سایت های دیگر با دریافت کلمه ی مورد نظر شما به همراه پسوند و پیشوندهای مناسب ترکیب های جالبی را نیزارائه می دهد.

۵.Domain Puzzler – پازل دامنه

Domain Puzzler یکی از سایت هایی است که چند گزینه ی متفاوت برای پیدا کردن دامنه ی مناسب را در اختیار کاربر می گذارد. این گزینه ها به ترتیب “آسان” ، “پیشرفته” ، “جادویی” می باشد که گزینه ی جادویی شبیه به ابزارهای ترکیب کننده عمل می کند. و با در نظر گرفتن کلمه ی کلیدی مورد نظر شما و ترکیب با کلمات محبوب دامنه های مختلفی ارائه می کند در صورتی که گزینه ی آسان تنها می تواند بررسی کند که آیا این کلمه به صورت دامنه قابل ثبت است یا خیر.گزینه ی پیشرفته هم امکان انتخاب کلمات اضافی و کمکی را به شما می دهد و با ترکیب آنها با یکدیگر لیستی از دامنه آزاد و ثبت شده را ارائه می کند.

۶.NameStall – اسم های ویژه

NameStall مجموعه ای است که با استفاده از کلمه ی کلیدی ، پسوند و پیشوند مناسب ، و گروه بندی خوب بیش از ۱۸۰ پیشنهاد مختلف پیش روی درخواست کننده می گذارد. این ابزار با ساختن عبارات ۲ یا ۳ کلمه ای و پیشنهاد ۵ گروه مختلف دامنه (ir. , .com ,.org ,….) گزینه های زیادی را به فرد معرفی می کند و مانند برخی دیگر به طور همزمان وضعیت دامنه را نیز نشان می دهد.

Impossibility.org
Impossibility سایتی است که با اضافه کردن اسم ، صفت یا فعل به اول یا آخر کلمه ی کلیدی مورد نظر شما دامنه ی مناسب را به شما پیشنهاد می کند. این سایت برای نتیجه و سرعت بهتر از چند سرور به طور همزمان استفاده می کند.

۸.www.NameBoy,com
NameBoy ابزاری است که به شما این امکان را می دهد با وارد کردن یک یا دو کلمه ی کلیدی، لیستی از ترکیب های متفاوتی از اسامی، دامنه هم قافیه با کلمات مورد نظر خود و بسیاری از حالت های دیگر را در اختیار داشته باشید.

DomainTyper.com
Domain Typer با سرعت بسیار زیاد و روش کار بسیار ساده، کلمات کلیدی‌ شما را از نظر وضعیت ثبت بررسی کرده و در صورتی که کلمات اصلی مورد نظر شما از قبل ثبت شده باشند لیستی از دامنه های رندوم را نمایش می دهد.

NameMesh.com.۱۰
Name Mesh با جفت کردن کلمات مترادف و مخالف شرایطی را برای شما ایجاد می کند که با بارش فکری خود و استفاده از اطلاعات غیر مجازی خاص ترین دامنه را برای خود انتخاب کنید. شما می توانید علاوه بر دیدن دامنه های کوتاه با رتبه بندی بالا، ترکیبی از کلمات، کلماتی که مناسب برای سئو هستند و همچنین کلمات مرتبطی را بیاید.

Name mesh

۱۱. Wordoid – کلمات خاص

Wordoid با ترکیب کردن کلمات خاصی که خوش آهنگ به نظر می رسند و حتی از نظر نوشتاری ساده هستند کلماتی به وجود می آورد که بیشتر از ۱۰ حرف (لاتین) نباشد. شما می توانید برای این ترکیب نهایت از ۵ زبان مختلف استفاده کنید. این ابزار قابلیت ترکیب زبان های مختلف و به وجود آوردن کلمه ای خاص را دارد.

Wordoid این اجازه را به شما می دهد که کیفیت کلمات را خودتان انتخاب کنید. هر چقدر که رتبه ی بالاتری را انتخاب کنید ترکیب بهتری از کلمات به روز زبان های انتخاب شده را خواهید داشت.

۱۲. Dot-o-Mator – دامنه ی حرفه ای

Dot-o-Mator دامنه را با استفاده از کلماتی که شما به آن معرفی می کنید ایجاد می کند و حتی لیستی از کلمات آماده را در صورت تمایل شما ، به کلمات اصلی اضافه می کند. شما کافی است انتخاب کنید چه کلمه ای در ابتدا و چه کلمه ای در انتهای دامنه قرار بگیرد. هنگامی که گزینه ی combine (ترکیب) را فشار دهید لیستی از دامنه های قابل ثبت را برای شما نشان می دهد. همچنین دامنه های از قبل ثبت شده ای را که شامل کلمات مورد نظر شما است را نیز نشان می دهد، که در صورت امکان بتوانید آنها را از صاحب امتیاز خریداری کنید.

این ابزار دامنه ساز به صورت نرم افزار برای سیستم iOS نیز موجود است.

۱۳.DomainsBot – ربات دامنه

DomainsBot از سال ۲۰۰۴ یکی از بهترین ابزارهای شناخته شده برای ساختن دامنه ی خوب می باشد. این ابزار کلمه ی مورد نظر شما را دریافت می کند و به اسم های معنی دار و جالب تبدیل می کند ، همزمان با این تغییرات دامنه هایی را برای شما نمایش می دهد که قابل ثبت باشند یا منقضی شده اند. در مواقعی دامنه هایی که برای فروش گذاشته شده باشند نیز مشخص می کند. برای بررسی دامنه ای که از آزاد بودن آن مطمئن نیستید هم امکان استفاده از Whois را نیز فراهم می کند.

Panabee.com.۱۴
Panabee روش ساده ای است که شما می توانید نام دامنه ، نرم افزار، شرکت یا اسم شخص را در آن جستجو کنید. اگر کلمه ی اصلی مورد نظر شما قبلا توسط فرد دیگری ثبت شده باشد این ابزار پیشنهاداتی با ترکیب کردن کلمه ی شما با سایر کلمات، مخفف کردن، اضافه کردن پسوند یا پیشوند ارائه می دهد.

panbee

۱۵.DomainsBot – ربات دامنه

DomainsBot از سال ۲۰۰۴ یکی از بهترین ابزارهای شناخته شده برای ساختن دامنه ی خوب می باشد. این ابزار کلمه ی مورد نظر شما را دریافت می کند و به اسم های معنی دار و جالب تبدیل می کند ، همزمان با این تغییرات دامنه هایی را برای شما نمایش می دهد که قابل ثبت باشند یا منقضی شده اند. در مواقعی دامنه هایی که برای فروش گذاشته شده باشند نیز مشخص می کند. برای بررسی دامنه ای که از آزاد بودن آن مطمئن نیستید هم امکان استفاده از Whois را نیز فراهم می کند.

دامین بات علاوه بر دامنه ی مناسب ، نام های جذاب برای حساب کاربری توییتر و فیسبوک هم پیشنهاد می کند. این ابزار هم مانند ابزار شماره ۱۱برای استفاده ی آسان کاربر نرم افزار برای سیستم iOS دارد.

۱۶.Bulktopia – دامنه ی دهن پرکن

Bulktopia دامنه های مختلفی که مرتبط با کلمه ی کلیدی شما می باشد را بر اساس رتبه بندی ، تعداد بک لینک ، رتبه ی الکسا ، قدمت ، تاریخ انقضا و شرایط فعالیت اجتماعی معرفی می کند. زمانی که شما دامنه ای را از لیست پیشنهادی این سایت انتخاب می کنید مجبور به خرید از همین سایت نیستید بلکه می توانید دامنه را توسط سایت یا فرد دیگری ثبت کنید.

همانطور که دیدیم استفاده از ابزار معرفی شده کار سختی نیست و تا حدودی کار با هر یک از آنها مشابه دیگری است کافی است کمی خلاقیت به خرج دهید تا صاحب بهترین دامنه شوید.

۱۷.SuggestName – پیشنهاد دهنده

در SuggestName شما با دادن کلمه ی کلیدی مورد نظر خود به همراه پسوند ، پیشوند و کلمات کامل کننده ی دیگر می توانید ترکیب مناسبی از آنها را دریافت کرده و در همان سایت با انتخاب بهترین دامنه از وضعیت ثبت آن مطلع شوید.

Domize .18– دامنه ساز

Domize همزمان با در نظر گرفتن کلمات تایپ شده آنها را رمز گذاری کرده و دامنه هایی را پیشنهاد می کند. همچنین وضعیت دامنه ها را از لحاظ شرایط ثبت مشخص می نماید. یکی از نکات برجسته ی این سایت سرعت نمایش نتایج است.

توسط | ۱۳۹۶/۷/۲۶ ۱۴:۵۷:۱۹ ۲۵ام, مهر ۱۳۹۶|دیجیتال مارکتینگ|دیدگاه‌ها برای سایت های پیشنهاددهنده دامنه بسته هستند