تبلیغات ویژه ناشران


تبلیغات ویژه ناشران

 

یکی از مهمترین اصول بازاریابی در نشر کتاب، تبلیغات هدفمند و موثر است. رمز موفقیت در این کار، انتخاب درست جامعه هدف و استفاده از بهترین روش های تبلیغاتی است. بدین ترتیب ناشر می تواند با صرف هزینه ای منطقی و حساب شده، علاوه بر اطمینان از بازده بالای تبلیغات، به چند برابر شدن فروش خود بیندیشد.

سیویل ادز با تجربه فراوان در زمینه تبلیغات تخصصی صنعت ساختمان، خدمات زیر را ارائه می کند:

 

۱- ارسال ایمیل و پیامک: سیویل ادز دارای بانک های اطلاعاتی بسیار بزرگ و فوق العاده ای از جامعه مهندسی عمران و معماری کشور بصورت تفکیک شده است. بانک اطلاعاتی پیشنهادی برای تبلیغات ناشران بصورت زیر است:

 

 

توجه: بانک اطلاعاتی فوق بصورت مداوم در حال بروز رسانی است. بنابراین با استفاده از خدمات تبلیغاتی بانک فوق می توانید به بهترین شکل ممکن محصولات خود را اطلاع رسانی کرده و از نتیجه کار اطمینان حاصل نمائید.

 

۲- تبلیغات بنری در سایت های تخصصی:

سیویل ادز با بهترین سایت های مهندسی عمران و معماری همکاری دارد. شما از طریق سیویل ادز می توانید تبلیغات بنری کنفرانس خود را در این سایت ها با تخفیف ویژه نمایش دهید. لیست سایت های همکار بصورت زیر است:

www.icivil.ir

www.mycivil.ir

www.iransaze.com

www.arshadeomran.ir

www.OmranPooya.com

www.7civil.com

www.iranshahrsaz.com

www.urbanity.ir

۳- تبلیغات در کانال های عمران، معماری تلگرام:

شما می توانید از طریق سیویل ادز کنفرانس خود را در پرطرفدارترین کانال های تلگرام عمران و معماری اطلاع رسانی کنید.

 

سیویل ادز به مناسبت بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب و به منظور حمایت از ناشران کتب تخصصی، خدمات تبلیغاتی بانک اطلاعاتی فوق را با شرایط ویژه ارائه می کند. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.