آدرس

تهران، خیابان بهشتی، خیابان وزرا، خیابان سوم، پلاک 19، واحد 1

اطلاعات تماس :

info [at] CivilAds [dot] ir

تلفن: 88715048

وبسایت: شبکه تبلیغات صنعت ساختمان

تبلیغات تلگرامی چیست؟

خانه/مقالات/تبلیغات تلگرامی چیست؟

تبلیغات تلگرامی چیست؟

تلگرام یک سرویس پیام رسان است که طبق آخرین آمار (فوریه ۲۰۱۷) در حال حاضر با بیش از ۴۰ میلیون کاربر در ایران، پرمخاطب ترین سرویس پیام رسان کشور است.

در واقع تلگرام همانند یک شبکه اطلاع‌رسانی وسیع است که در اکثر مواقع در دسترس مخاطبان قرار دارد. در حال حاضر این نرم‌افزار بستر بسیار مناسبی برای تبلیغات انبوه است و هر روزه شاهد افزوده شدن کاربران در تلگرام هستیم و افزوده شدن کاربران باعث می‌شود تبلیغات در تلگرام توسط افراد بیشتری در روز بازدید شود. تلگرام با داشتن این تعداد کاربر فعال در ایران، بازار فوق العاده ای برای تبلیغات محسوب می شود.

تلگرام دارای کانال های متنوع بسیار زیادی است که کاربران با توجه به علایق خود و به خواست خود در آنها عضویت دارند. با توجه به فعالیت کانال های تلگرام در حوزه ای مشخص، تبلیغات در آنها کاملا هدفمند بوده و قطعا دارای بازخورد بسیار خوبی خواهد بود.

تبلیغات تلگرامی

مزایای تبلیغات در تلگرام

  • تبلیغ محدودیتی از نظر تعداد کاراکتر ندارد.
  • امکان درج عکس، ویدئو و فایل در تبلیغ
  • قابلیت اشتراک‌گذاری لینک سایت و یا صفحات اینترنتی
  • امکان مشاهده تعداد بازدید
  • تعرفه مناسب و بازخورد بالا

تبلیغات تلگرامی حوزه ساختمان

شبکه تبلیغات ساختمان در حال حاضر با بیش از ۲۵ کانال تخصصی عمران و معماری (با بیش از ۴۰۰ هزار کاربر عضو) همکاری تبلیغاتی دارد. این کانال ها از بین تمامی کانال های فعال حوزه ساختمان و پس از بررسی دقیق و مشاهده بازخورد مناسب تبلیغاتی به عنوان همکار تبلیغاتی انتخاب شده اند.

تبلیغات تلگرامی در حال حاضر تنها بصورت تبلیغات در کانال های تلگرام قابل انجام است، تبلیغات تلگرامی معمولا به ۳ صورت پست آخر، شناور و بازدیدی انجام می شود که در این بین تبلیغات بازدیدی معمول ترین روش تبلیغاتی است. در این روش تبلیغات بر اساس تعداد بازدید سفارش داده می شود (مثلا ۱۰ هزار بازدید) که در این صورت تبلیغ در کانال های مربوطه ارسال شده و تا رسیدن به تعداد بازدید سفارش داده شده در کانال ها باقی می ماند.

همین حالا جهت سفارش تبلیغات تلگرامی ساختمان اقدام کنید.

توسط | ۱۳۹۶/۷/۲۶ ۱۱:۰۹:۵۲ ۳۰ام, مرداد ۱۳۹۶|مقالات|دیدگاه‌ها برای تبلیغات تلگرامی چیست؟ بسته هستند