آدرس

تهران، خیابان بهشتی، خیابان وزرا، خیابان سوم، پلاک 19، واحد 1

اطلاعات تماس :

info [at] CivilAds [dot] ir

تلفن: 88715048

وبسایت: شبکه تبلیغات صنعت ساختمان

اینستاگرام

خانه/اینستاگرام
اینستاگرام ۱۳۹۶/۶/۵ ۷:۲۱:۲۹

 

تبلیغات در اینستاگرام یکی از بهترین روش های تبلیغات در شبکه های اجتماعی است. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی موبایلی است که کاربران در آن می توانند تصاویر مختلف را به اشتراک بگذارند. اینستاگرام دارای بالاترین نرخ رشد در بین تمام شبکه های اجتماعی دنیاست. در اینستاگرام انتقال پیام از طریق اشتراک تصاویر انجام می شود، بر همین مبنا می‌توان گفت اگر بتوانید در جهت معرفی محصول یا خدمات ‌تان تصاویری جذاب برای مخاطب ایجاد کنید، در جهت موفقیت در بازاریابی از طریق اینستاگرام گام برداشته‌اید.

طبق آخرین اخبار، اینستاگرام در کشورمان با داشتن بیش از ۲۰ میلیون کاربر فعال، از محبوبیت زیادی در بین کاربران برخوردار است. اینستاگرام پس از تلگرام دومین شبکه اجتماعی پرمخاطب در ایران است. بر اساس گزارش Weblog Techarasa بیش از ۷۰ درصد کاربران اینستاگرام در ایران هر روز ایسنتاگرام خود را چک می کنند.

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرامی ساختمان

تبلیغات در اینستاگرام از طریق درج تبلیغ در صفحات پرطرفدار (پیج های با فالوئر زیاد) انجام می شود. شبکه تبلیغات ساختمان در حال حاضر با بیش از ۱۷ صفحه اینستاگرامی تخصصی ساختمان با بیش از یک میلیون فالوئر همکاری تبلیغاتی دارد.

تهیه محتوای اینستاگرام

تهیه محتوای اینستاگرام بر مبنای تولید عکس هایی جذاب و با کیفیت است، تولید محتوایی که باعث واکنش مخاطبان شود نیاز به گرافیست های حرفه ای دارد تا محصولات و خدمات شما را در قالب تصاویر و به شکلی جذاب و گویا به نمایش درآورند. شما می توانید برای تهیه محتوای تبلیغات اینستاگرامی کسب و کار خود از دانش و تجربه کارشناسان شبکه تبلیغات ساختمان استفاده کنید.

سفارش تبلیغات در اینستاگرام

ابتدا باید از طریق ثبت سفارش تبلیغات اینستاگرامی ساختمان، درخواست خود را سامانه ثبت کنید. سپس کارشناسان ما جهت آشنایی بیشتر با کسب و کارتان با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق آن، صفحات اینستاگرامی مرتبط با آن را شناسایی کرده و اقدام به برنامه ریزی جهت آغاز کمپین تبلیغاتی می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.